Gjuha: AL
  1. Fluturo lirënga Tirana

    Sot që nga €13 vajtje

    Oferta më e mirë sotVienna nga €21-69%

    Çmimi më i lirë për çdo destinacion gjatë 60 ditëve të ardhshme, i kontrolluar çdo 3 orë.

    24 destinacione14 oferta sot

    Përditësuar më 13 Tet 2026, 11:17, ora e Tiranës

  2. Ofertë e momentit

    🇦🇹 Vienna

    nga €21

    zakonisht €67, vajtje për person

    14 Nën, 15 Nën, Ryanair, direkt

    Rezervo -69%
  3. Ofertë e momentit

    🇮🇹 Naples

    nga €16

    zakonisht €38, vajtje për person

    15 Tet, 20 Tet, Ryanair, direkt

    Rezervo -58%
  4. Ofertë e momentit

    🇮🇹 Rome Fiumicino

    nga €16

    zakonisht €37, vajtje për person

    29 Tet, 5 Nën, 7 Nën, 12 Nën, Wizz Air, direkt

    Rezervo -57%

Zbulo destinacionet 24

Rezervo fluturimin për destinacionin që të pëlqen. Ofertat e momentit, me kursimin në të verdhë, janë të parat.

  1. -69% nga €21Vienna, Austria14 Nën, vajtje për person Rezervo
  2. -58% nga €16Naples, Italy20 Tet, vajtje për person Rezervo
  3. Fiumicino -57% nga €16Rome, Italy5 Nën, vajtje për person Rezervo
  4. -54% nga €37Berlin, Germany3 Dhj, vajtje për person Rezervo
  5. Stansted -52% nga €16London, United Kingdom11 Nën, vajtje për person Rezervo
  6. -49% nga €23Madrid, Spain6 Dhj, vajtje për person Rezervo
  7. Malpensa -48% nga €15Milan, Italy1 Dhj, vajtje për person Rezervo
  8. -46% nga €35Frankfurt, Germany18 Nën, vajtje për person Rezervo
  9. -45% nga €18Brussels, Belgium15 Tet, vajtje për person Rezervo
  10. Charleroi -45% nga €18Brussels, Belgium15 Tet, vajtje për person Rezervo
  11. -32% nga €41Zurich, Switzerland18 Nën, vajtje për person Rezervo
  12. -31% nga €27Athens, Greece3 Dhj, vajtje për person Rezervo
  13. Luton -31% nga €18London, United Kingdom7 Nën, vajtje për person Rezervo
  14. -27% nga €32Barcelona, Spain4 Nën, vajtje për person Rezervo
  15. nga €13Venice, Italy19 Nën, vajtje për person Rezervo
  16. Bergamo nga €15Milan, Italy1 Dhj, vajtje për person Rezervo
  17. nga €17Bologna, Italy24 Nën, vajtje për person Rezervo
  18. Ciampino nga €18Rome, Italy19 Tet, vajtje për person Rezervo
  19. nga €43Istanbul, Turkey3 Nën, vajtje për person Rezervo
  20. nga €55Munich, Germany23 Nën, vajtje për person Rezervo
  21. nga €70Thessaloniki, Greece18 Tet, vajtje për person Rezervo
  22. nga €70Düsseldorf, Germany15 Tet, vajtje për person Rezervo
  23. Heathrow nga €73London, United Kingdom12 Nën, vajtje për person Rezervo
  24. nga €84Stuttgart, Germany7 Nën, vajtje për person Rezervo

Gjithçka për udhëtimin

Shërbime nga partnerët tanë, që udhëtimi të shkojë pa telashe.

Të gjitha destinacionet 24

Çmimi dhe data më e lirë e çdo rruge nga skanimi i fundit, deri 60 ditë përpara.

  1. Vienna

    TIAVIE Ofertë

    Nisja14 Nën, 15 Nën

    Ryanair, direkt, 1 orë 40 min

    Kthimi nga €33

    Udhëzues për Vienna

    nga €21

    vajtje, për person

    zakonisht €67 -69%

    Rezervo
  2. Naples

    TIANAP Ofertë

    Nisja15 Tet, 20 Tet

    Ryanair, direkt, 1 orë 20 min

    Kthimi nga €16

    Udhëzues për Naples

    nga €16

    vajtje, për person

    zakonisht €38 -58%

    Rezervo
  3. Rome Fiumicino

    TIAFCO Ofertë

    Nisja29 Tet, 5 Nën, 7 Nën, 12 Nën

    Wizz Air, direkt, 1 orë 40 min

    Kthimi nga €36

    Udhëzues për Rome

    nga €16

    vajtje, për person

    zakonisht €37 -57%

    Rezervo
  4. Berlin

    TIABER Ofertë

    Nisja3 Dhj

    Wizz Air, direkt, 2 orë 20 min

    Udhëzues për Berlin

    nga €37

    vajtje, për person

    zakonisht €80 -54%

    Rezervo
  5. London Stansted

    TIASTN Ofertë

    Nisja11 Nën

    Ryanair, direkt, 3 orë 5 min

    Kthimi nga €19

    Udhëzues për London

    nga €16

    vajtje, për person

    zakonisht €33 -52%

    Rezervo
  6. Madrid

    TIAMAD Ofertë

    Nisja6 Dhj

    Ryanair, direkt, 3 orë 5 min

    Udhëzues për Madrid

    nga €23

    vajtje, për person

    zakonisht €45 -49%

    Rezervo
  7. Milan Malpensa

    TIAMXP Ofertë

    Nisja21 Tet, 22 Tet, 28 Tet, 1 Dhj

    Wizz Air, direkt, 2 orë 5 min

    Kthimi nga €18

    Udhëzues për Milan

    nga €15

    vajtje, për person

    zakonisht €29 -48%

    Rezervo
  8. Frankfurt

    TIAFRA Ofertë

    Nisja18 Nën

    Wizz Air, me ndalesë, 3 orë 25 min

    Udhëzues për Frankfurt

    nga €35

    vajtje, për person

    zakonisht €65 -46%

    Rezervo
  9. Brussels

    TIABRU Ofertë

    Nisja15 Tet

    Ryanair, direkt, 2 orë 40 min

    Kthimi nga €21

    Udhëzues për Brussels

    nga €18

    vajtje, për person

    zakonisht €33 -45%

    Rezervo
  10. Brussels Charleroi

    TIACRL Ofertë

    Nisja15 Tet

    Ryanair, direkt, 2 orë 40 min

    Kthimi nga €21

    Udhëzues për Brussels

    nga €18

    vajtje, për person

    zakonisht €33 -45%

    Rezervo
  11. Zurich

    TIAZRH Ofertë

    Nisja9 Nën, 17 Nën, 18 Nën

    Wizz Air, me ndalesë, 3 orë 20 min

    Udhëzues për Zurich

    nga €41

    vajtje, për person

    zakonisht €60 -32%

    Rezervo
  12. Athens

    TIAATH Ofertë

    Nisja3 Dhj

    Wizz Air, direkt, 1 orë 20 min

    Udhëzues për Athens

    nga €27

    vajtje, për person

    zakonisht €39 -31%

    Rezervo
  13. London Luton

    TIALTN Ofertë

    Nisja5 Nën, 6 Nën, 7 Nën, 3 Dhj

    Wizz Air, direkt, 3 orë 25 min

    Kthimi nga €32

    Udhëzues për London

    nga €18

    vajtje, për person

    zakonisht €26 -31%

    Rezervo
  14. Barcelona

    TIABCN Ofertë

    Nisja4 Nën, 7 Nën, 15 Nën, 22 Nën

    Wizz Air, direkt, 2 orë 40 min

    Kthimi nga €33

    Udhëzues për Barcelona

    nga €32

    vajtje, për person

    zakonisht €44 -27%

    Rezervo
  15. Venice

    TIAVCE

    Nisja12 Nën, 19 Nën

    Wizz Air, direkt, 1 orë 40 min

    Kthimi nga €16

    Udhëzues për Venice

    nga €13

    vajtje, për person

    zakonisht €17 -24%

    Rezervo
  16. Milan Bergamo

    TIABGY

    Nisja22 Tet, 1 Dhj

    Wizz Air, direkt, 1 orë 55 min

    Kthimi nga €22

    Udhëzues për Milan

    nga €15

    vajtje, për person

    zakonisht €21 -29%

    Rezervo
  17. Bologna

    TIABLQ

    Nisja14 Tet, 19 Tet, 20 Tet, 24 Nën

    Wizz Air, direkt, 1 orë 45 min

    Udhëzues për Bologna

    nga €17

    vajtje, për person

    zakonisht €18 -6%

    Rezervo
  18. Rome Ciampino

    TIACIA

    Nisja19 Tet, 29 Tet, 30 Tet, 4 Nën

    Ryanair, direkt, 1 orë 25 min

    Kthimi nga €19

    Udhëzues për Rome

    nga €18

    vajtje, për person

    zakonisht €28 -36%

    Rezervo
  19. Istanbul

    TIAIST

    Nisja3 Nën, 10 Nën, 13 Nën, 9 Dhj

    AJet, direkt, 1 orë 45 min

    Kthimi nga €53

    Udhëzues për Istanbul

    nga €43

    vajtje, për person

    zakonisht €51 -16%

    Rezervo
  20. Munich

    TIAMUC

    Nisja23 Nën

    Pegasus, me ndalesë, 4 orë 25 min

    Udhëzues për Munich

    nga €55

    vajtje, për person

    zakonisht €80 -31%

    Rezervo
  21. Thessaloniki

    TIASKG

    Nisja18 Tet, 23 Tet

    Wizz Air, me ndalesë, 3 orë 10 min

    Kthimi nga €85

    Udhëzues për Thessaloniki

    nga €70

    vajtje, për person

    zakonisht €70

    Rezervo
  22. Düsseldorf

    TIADUS

    Nisja15 Tet

    RR, me ndalesë, 3 orë 25 min

    Kthimi nga €69

    Udhëzues për Düsseldorf

    nga €70

    vajtje, për person

    zakonisht €95 -26%

    Rezervo
  23. London Heathrow

    TIALHR

    Nisja11 Nën, 12 Nën, 17 Nën, 21 Nën

    Wizz Air, me ndalesë, 6 orë

    Kthimi nga €90

    Udhëzues për London

    nga €73

    vajtje, për person

    zakonisht €100 -27%

    Rezervo
  24. Stuttgart

    TIASTR

    Nisja14 Tet, 7 Nën

    RR, me ndalesë, 6 orë 30 min

    Udhëzues për Stuttgart

    nga €84

    vajtje, për person

    zakonisht €101 -17%

    Rezervo
  1. Kontrollojmë çmimet çdo 3 orë

    Për çdo destinacion marrim çmimin më të lirë që udhëtarë të tjerë gjetën së fundmi në Aviasales, për 60 ditët e ardhshme.

  2. I krahasojmë me çmimin e zakonshëm

    Ruajmë historikun e çdo rruge. Kur një çmim bie shumë nën mesataren e javëve të fundit, shënohet si Ofertë dhe postohet në Telegram.

  3. Ti rezervon te kompania ajrore

    "Rezervo" hap kërkimin në Aviasales, ku sheh çmimin përfundimtar dhe zgjedh ku ta blesh. Nëse rezervon prej andej, ne marrim një komision të vogël; ti paguan njësoj.

Udhëzues për qytetet 19

Çfarë të shohësh, si të shkosh nga aeroporti në qendër dhe sa kushton, bashkë me çmimin më të lirë të momentit.

Mos humb asnjë ofertë

Çdo ofertë postohet në kanal sapo gjendet. Falas, pa regjistrim.

Bashkohu te @flyfromtirana

Anëtarët Premium i marrin ofertat 6 orë më herët. Bëhu Premium